Skup i recykling

Katalizatorów

Posiadamy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości towaru.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w trosce o dobro pracowników oraz klientów, skup katalizatorów jest zamknięty do odwołania. 

CENNIK AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO

 

Dowiedz się więcej

Dbamy

o środowisko naturalne

Środowisko jest dla nas bardzo ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWA

KATALIZATORA SAMOCHODOWEGO

Z czego jest zrobiony i jaką pełni rolę w układzie wydechowym samochodu katalizator zwany także reaktorem katalitycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sprzedaż niepotrzebnych katalizatorów

Sprzedaż niepotrzebnych katalizatorów

Skup katalizatorów będzie dla wielu klientów idealnym miejscem na pozbycie się niepotrzebnych katalizatorów. Bardzo często użytkownicy nie wiedzą co mają z nimi zrobić, gdy przestaną z nich korzystać. Jak się okazuje można na nich zarobić i to wcale niemałe pieniądze. Wiele będzie zależało od modelu posiadanego katalizatora oraz jego stanu technicznego. W skupie przyjmowane są jednak wszystkie możliwe wersje katalizatorów, nawet te nieco uszkodzone. Na miejscu następuje profesjonalna wycena.

Skup zajmujący się nabywaniem katalizatorów działa w trosce o otaczające ludzi środowisko. To bardzo ważne, ponieważ nabywane katalizatory usuwane są z obiegu w nieszkodliwy sposób. Robi się to ekologicznie, aby nie stworzyć w przyrodzie żadnego zagrożenia. Większość użytkowników nie posiada na ten temat fachowej wiedzy, dlatego taki proces warto zostawić profesjonalistom, przy okazji dobrze na tym zarabiając. Skup posiada swój cennik, z którym klient może zapoznać się m.in. przez Internet, aby dowiedzieć się ile zarobi na swoim sprzęcie.

Skup i recykling katalizatorów

JAMAR

Starannie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta Skontaktuj się z nami