Skup i recykling

Katalizatorów

Posiadamy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości towaru.

Dowiedz się więcej

Dbamy

o środowisko naturalne

Środowisko jest dla nas bardzo ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWA

KATALIZATORA SAMOCHODOWEGO

Z czego jest zrobiony i jaką pełni rolę w układzie wydechowym samochodu katalizator zwany także reaktorem katalitycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

.

.

Skup katalizatorów
skup katalizatorów

Wiele osób posiada na sprzedaż zużyte katalizatory. W trosce o środowisko nie należy wyrzucać ich tam, gdzie popadnie. Najlepiej zdecydować się w takim przypadku na profesjonalnie działający skup katalizatorów. Dzięki takiej możliwości zainteresowani stają przed szansą sprzedaży całych katalizatorów, znajdujących się w samochodach, ale też poszczególnych środków, w tym monolitu ceramicznego. Ostateczna decyzja należy zawsze do samego klienta, jednak w każdym przypadku otrzyma się odpowiednią sumę gotówki.

Transakcje w skupie katalizatorów przebiegają poprawnie, bez żadnych opóźnień, a co najważniejsze sprawnie. Podstawą sukcesu jest zadowolenie każdego klienta oraz doświadczenie pracowników, którzy na co dzień przebywają w skupie. Na samym początku katalizatory poddawane są wycenie, badając np. ich stan techniczny. Dzięki temu klient dowiaduje się, ile pieniędzy może oczekiwać za swoje urządzenia. Potem musi podjąć decyzję, czy chce sfinalizować transakcję, czy też jednak będzie odkładał to w czasie. 

katalizator cena
Prezentacja firmy Jamar
Docieramy do klientów rzetelnością i opłacalnością usług

Zachęcamy do współpracy wszystkich, zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zależy nam na utylizacji jak największej ilości odpadów. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie. Zachęcamy do oglądnięcia krótkiego filmu prezentującego naszą działalność.

Dowiedz się więcej Skontaktuj się z nami

Skup i recykling katalizatorów

JAMAR

Starannie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta Skontaktuj się z nami