Skup i recykling

Katalizatorów

Posiadamy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości towaru.

Dowiedz się więcej

Dbamy

o środowisko naturalne

Środowisko jest dla nas bardzo ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWA

KATALIZATORA SAMOCHODOWEGO

Z czego jest zrobiony i jaką pełni rolę w układzie wydechowym samochodu katalizator zwany także reaktorem katalitycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

.

.

Zyżyte katalizatory - dlaczego nie zostawiać u mechanika?

Zyżyte katalizatory - dlaczego nie zostawiać u mechanika?

Katalizator ma za zadanie neutralizować szkodliwe substancje zawarte w spalinach. Jest częścią, która w trakcie eksploatacji auta ulega zużyciu. Dlatego sytuacje, gdy konieczna jest jego wymiana, nie są rzadkością.

Skup katalizatorów – dlaczego warto

Jednym z elementów katalizatora warstwa metali szlachetnych, dlatego nawet zużyta i niesprawna część może być przedmiotem sprzedaży. Za zużyty katalizator można uzyskać  spore pieniądze, wszystko zależy od marki auta. Wymieniając katalizator warto zatem dopilnować, żeby mechanik oddał zużytą część. Skup katalizatorów dokona wyceny i zapłaci za zużyty katalizator, rekompensując w ten sposób część poniesionych wydatków na zakup nowego.

Recykling katalizatorów – w trosce o środowisko

Metale szlachetne zawarte w katalizatorze przedstawiają nie tylko wartość finansową. Ich odzysk i ponowne wykorzystanie mają wpływ na ograniczenie wydobycia metali takich jak np. platyna i pallad. Przemysł wydobywczy nie jest obojętny dla środowiska, wymaga zaangażowania dużej ilości energii i jest źródłem emisji zanieczyszczeń. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest ponowne wprowadzenie do użycia metali ze zużytych katalizatorów.   

Oddając katalizator do profesjonalnego skupu zajmującego się recyklingiem, dbamy o stan swojego portfela i środowiska naturalnego. Wybierając firmę Jamar macie Państwo gwarancję przejrzystości cen, a także przechowywania i recyklingu zużytych części zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Skup i recykling katalizatorów

JAMAR

Starannie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta Skontaktuj się z nami