Skup i recykling

Katalizatorów

Posiadamy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości towaru.

Dowiedz się więcej

Dbamy

o środowisko naturalne

Środowisko jest dla nas bardzo ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWA

KATALIZATORA SAMOCHODOWEGO

Z czego jest zrobiony i jaką pełni rolę w układzie wydechowym samochodu katalizator zwany także reaktorem katalitycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

.

.

Skup oraz recykling katalizatorów

Skup oraz recykling katalizatorów

Skup katalizatorów zajmuje się nie tylko skupem, ale też recyklingiem katalizatorów, które zostaną dostarczone do skupu przez kolejnych klientów. Ostateczna wycena zależy od modelu katalizatora, jego stanu technicznego oraz ilości towaru. Im więcej katalizatorów, tym lepiej dla klienta, ponieważ otrzyma się wtedy zdecydowanie wyższe stawki. Skup dysponuje nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu wycena uzyskanego towaru nie jest żadną trudnością. Bezpłatną pomoc przy wycenie można uzyskać przez telefon lub też w wiadomościach e-mail.

W skupie przyjmowane są katalizatory różnych marek, w każdym stanie technicznym. Wycenę otrzyma się ekspresowo, a klientowi pozostanie się do niej odnieść, tak aby transakcja mogła być jak najszybciej zrealizowana, oczywiście przy chęciach u obu stron. Skup przyjmuje katalizatory detalicznie oraz hurtowo, dlatego są one przyjmowane zarówno od klientów prywatnych, jak i bardzo dużych przedsiębiorstw. Klientom oferowane są rzetelnie realizowane usługi, z dbałością o otaczające ludzkość środowisko. 

Skup i recykling katalizatorów

JAMAR

Starannie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta Skontaktuj się z nami