Skup i recykling

Katalizatorów

Posiadamy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości towaru.

Dowiedz się więcej

Dbamy

o środowisko naturalne

Środowisko jest dla nas bardzo ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWA

KATALIZATORA SAMOCHODOWEGO

Z czego jest zrobiony i jaką pełni rolę w układzie wydechowym samochodu katalizator zwany także reaktorem katalitycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

.

.

Skup katalizatorów od firm i osób prywatnych

Skup katalizatorów od firm i osób prywatnych

Skup katalizatorów to właściwe miejsce dla wszystkich tych osób, które chcą pozbyć się dawno nieużywanego katalizatora i nie mają ku temu odpowiedniej szansy w swoim otoczeniu. W związku z tym warto postawić na profesjonalny skup, który zagwarantuje zainteresowanym korzystną cenę i szybką realizację upatrzonej transakcji. Co najważniejsze w skupie nie trzeba pojawić się osobiście, ponieważ w grę wchodzi sprzedaż wysyłkowa, po uprzednim wysłaniu zdjęć swoich katalizatorów. Wtedy są one poddawane rzeczowej wycenie.

Cała transakcja polegająca na sprzedaży katalizatora pracownikom skupu nie jest zbyt wydłużona w czasie. Należy wypełnić kilka prostych formalności, a pracownicy zajmą się zbadaniem stanu technicznego dostarczonego urządzenia, aby jak najlepiej je wycenić. Po zakończonej sprawie klient może cieszyć się niemałą gotówkę, choć wiele zależy tutaj od rodzaju dostarczonego sprzętu. W przypadku sprzedaży hurtowej, pracownicy z pewnością zaproponują zainteresowanym jeszcze korzystniejsze warunki. 

Skup i recykling katalizatorów

JAMAR

Starannie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta Skontaktuj się z nami