Skup i recykling

Katalizatorów

Posiadamy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości towaru.

Dowiedz się więcej

Dbamy

o środowisko naturalne

Środowisko jest dla nas bardzo ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWA

KATALIZATORA SAMOCHODOWEGO

Z czego jest zrobiony i jaką pełni rolę w układzie wydechowym samochodu katalizator zwany także reaktorem katalitycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

.

.

Sprzedaż katalizatorów - ceny

Sprzedaż katalizatorów - ceny

Skup katalizatorów to zdecydowanie najlepsze miejsce, do którego można się udać, jeśli ktoś posiada w garażu zużyty katalizator i nie ma co z nim zrobić. Warto mieć świadomość tego, że za niektóre modele można zarobić nawet kilka tysięcy złotych. Ceny można sprawdzić nie tylko przy bezpośredniej wizycie, ale również na stronie internetowej skupu. Klienci mają do dyspozycji specjalną wyszukiwarkę, dzięki czemu wpisują do niej posiadany model i dowiadują się, ile mogą na nim zarobić.

Katalizator cena to dla sprzedających bardzo ważna kwestia, ponieważ nie każdy chce się rozstawać z takimi elementami, gdyż uważa się, że w przyszłości w jakiś sposób jeszcze się je wykorzysta. Oczywiście zły stan techniczny jest w tym przypadku sporą przeszkodą, dlatego warto jak najszybciej pozbyć się poszczególnych katalizatorów i uzyskać za nie dobrą cenę. Pracownik skupu zajmie się ich wyceną, zarówno przy sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej. Katalizatory samochodowe zostaną dokładnie obejrzane, a następnie klient zadecyduje, czy na pewno chce je sprzedać. 

Skup i recykling katalizatorów

JAMAR

Starannie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta Skontaktuj się z nami