Skup i recykling

Katalizatorów

Posiadamy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości towaru.

Dowiedz się więcej

Dbamy

o środowisko naturalne

Środowisko jest dla nas bardzo ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWA

KATALIZATORA SAMOCHODOWEGO

Z czego jest zrobiony i jaką pełni rolę w układzie wydechowym samochodu katalizator zwany także reaktorem katalitycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

.

.

Przejrzystość i gwarancja dobrej ceny

Przejrzystość i gwarancja dobrej ceny

Sprzedaż katalizatora (ale również innych części samochodowych) bardzo często wiąże się z przymusem ciągłego dowiadywania się odnośnie aktualnych cen, co w wielu miejscach nie jest opisane, albo opisy są nikłe, nieprecyzyjne. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i chcąc możliwie jak najbardziej ułatwić im sprawdzenie wartości ich katalizatora, udostępniliśmy jasny i przejrzysty cennik katalizatorów, gdzie czarno na białym informujemy, ile konkretna część jest warta. Cennik jest aktualizowany na bieżąco, co stanowi jego dodatkowy atut.

Żeby odpowiednio wycenić dany katalizator, potrzeba eksperta, a my takich zatrudniamy. Są to ludzie znający się na swoim fachu, którzy w oparciu o aktualne stawki metali oraz kursy walut potrafią podać dokładną kwotę sprzedaży. Dla klienta znaczy to tyle, że za każdy katalizator dobra cena jest gwarantowana! Tego samego nie można powiedzieć o próbach sprzedaży na własną rękę lub korzystania z pomocy nieautoryzowanych skupów, często zaniżających wartość przedmiotu.

Skup i recykling katalizatorów

JAMAR

Starannie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta Skontaktuj się z nami