Skup i recykling

Katalizatorów

Posiadamy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości towaru.

Dowiedz się więcej

Dbamy

o środowisko naturalne

Środowisko jest dla nas bardzo ważne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWA

KATALIZATORA SAMOCHODOWEGO

Z czego jest zrobiony i jaką pełni rolę w układzie wydechowym samochodu katalizator zwany także reaktorem katalitycznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

.

.

Awaria auta, a możliwość zarobku

Awaria auta, a możliwość zarobku

Awaria auta jest niemiłym zdarzeniem. Oprócz konieczności poświęcenia czasu na naprawę, wiąże się z wydatkiem. Niektóre części nowoczesnych samochodów są drogie. Do takich należą np. katalizatory. Okazuje się, że koszt przywrócenia autu sprawności można zredukować odsprzedając niesprawny element!

Tak, ten wyeksploatowany kawałek samochodu ma konkretną wartość rynkową. Istnieje nawet cennik katalizatorów. Jest on na bieżąco aktualizowany, gdyż rynkowa wartość części zależy od kursów walut, cen surowców na rynkach światowych. Nawet w przypadku popularnych marek może wynosić od kilkuset złotych do prawie dwóch tysięcy.

Czy sprzedaż katalizatora jest skomplikowana? Nasza firma wypracowała sprawdzone rozwiązania, dzięki którym nie jest. Odpowiedź na to, czy opłacalny jest skup katalizatorów cennik daje. Gdy już z niego dowiesz się ile pieniędzy możesz odzyskać: wydrukuj i wypełnij umowę sprzedaży w dwóch egzemplarzach, zapakuj je razem z katalizatorem, wyślij przesyłką pobraniową (z możliwością sprawdzenia) i oczekuj na przelew zwrotny.

Skup i recykling katalizatorów

JAMAR

Starannie przygotowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasza oferta Skontaktuj się z nami